Pracownicy budowlani z Gruzji to świetna alternatywa nie tylko dla polskiej kadry, wyjeżdżającej za granicę, ale również dla Ukraińców, którzy też co raz częściej decydują się jechać „dalej na Zachód”. Poznaj atuty zatrudnienia Gruzinów na budowach.

Pracownicy budowlani z Gruzji – co potrafią

Migranci zarobkowi z Gruzji dzielą się zasadniczo na dwie grupy ze względu na kwalifikacje:

  1. Wykwalifikowani fachowcy. Murarze, płytkarze, brukarze, zbrojarze, spawacze, remontowcy oraz inni specjaliści o pochodzeniu gruzińskim świetnie poradzą sobie na budowach również w Polsce.
  2. Osoby bez doświadczenia zawodowego, otwarci na jego zdobycie. Możesz zatrudnić takie osoby do prac pomocniczych, a później ewentualnie wyszkolić ich według potrzeb Twojego biznesu.

Pracownicy budowlani z Gruzji – dlaczego warto

Z kolei pod kątem celów i typów migracji można podzielić Gruzinów w Polsce na dwie inne kategorie:

  1. Ci, którzy przyjechali na krótko, aby jak najwięcej w tym okresie zarobić i wrócić do swoich rodzin w Gruzji z tym zarobkiem. Ich atutem jest ogromna elastyczność, gotowość pracować nadgodziny, nocne zmiany, dni ustawicznie wolne itp.
  2. Ci, którzy przeprowadzają się na stałe wraz z rodzinami. Są zainteresowani stabilną współpracą, rozwojem zawodowym w nowym dla siebie kraju.

Niezależnie od tych wszystkich umownych podziałów, Gruzini są na ogół bardzo pracowici i sumienni, a także uczciwi i życzliwi. Na pewno spodoba Ci się współpracować z nimi.

A teraz możesz zatrudniać ich absolutnie bezproblemowo, gdyż wszystkie formalności i kwestie organizacyjne bierzemy na siebie my jako agencja zatrudnienia. Dzwoń do nas niezwłocznie, a za kilka, najwyżek kilkanaście dni będziesz legalnie miał gotowych do pracy ludzi.