Branża budowlana w Polsce przeżywa ostatnio rozkwit, a duże projekty planowane są na najbliższe lata. Kluczowym wyzwaniem jest brak wystarczającej liczby pracowników. Natomiast nasi wschodni sąsiedzi mają odwrotny problem czyli brak pracy. Pracownicy budowlani z Mołdawii są gotowi pomóc naszej budowlance, warto z tego korzystać.

Pracownicy budowlani z Mołdawii: dlaczego warto ich zatrudnić

Mołdawianie to silny i pracowity naród, który już od jakiegoś czasu jest obecny na naszym rynku pracy.

Pracownicy budowlani w Mołdawii są bardzo zdeterminowani. Trudne warunki, w jakich ci ludzie muszą radzić sobie w swoim kraju, sprawiają, że są oni tym bardziej zadowoleni z samej możliwości godnie zarabiać, zamiast zniechęcać się jak większość. Nawet Ci z nich, którzy nie mają kwalifikacji i doświadczenia budowlanego, rekompensują to wysoką starannością w pracach pomocniczych. Także chętnie uczą się nowych umiejętności.

Jeszcze jedną zaletą pracowników budowlanych z Mołdawii jest uproszczona procedura ich zatrudnienia (w porównaniu z kandydatami z większości innych państw spoza UE).

Pracownicy budowlani z Mołdawii: kogo zrekrutujemy na budowę

Można znaleźć wielu doświadczonych fachowców w dziedzinie hydrauliki, instalacji elektrycznych i podobnych branżach. Nawet jeśli nie potrafią płynnie opowiedzieć po polsku o swoich kompetencjach, to jednak ich praca, wykonywana z całym profesjonalizmem, mówi sama za siebie.

Możesz także zatrudnić osoby bez doświadczenia i wykształcenia zawodowego, które natomiast bardzo chętnie się uczą. Tym bardziej zmotywowani i wdzięczni za możliwość pracować, będą pochłaniali nową wiedzę i starali się stanąć na wysokości zadania.

Więc wiesz, jak sobie poradzić z niedoborem ludzi na budowie? Dobra odpowiedź to pracownicy budowlani z Mołdawii. Możemy pomóc w wyborze pracowników oraz ich legalnym zatrudnieniu bez żadnych kłopotów – zarówno na stałe, jak i sezonowo. Zadzwoń teraz lub umów się na rozmowę (na naszej stronie w prawym górnym rogu znajdziesz taki przycisk).