Pracownicy sezonowi z Uzbekistanu zaspokoją zwiększone zapotrzebowanie na siłę roboczą. Dowiedz się, w jakich branżach możesz uzupełnić nimi braki kadrowe.

Pracownicy sezonowi z Uzbekistanu – do jakich prac

Możesz śmiało zatrudniać Uzbeków w pracach sezonowych w przetwórstwie, rolnictwie, na produkcji i budowie. Z sukcesem wykonają prace porządkowe w hotelach, na kurortach zimowych i letnich. Tak naprawdę, to w każdej branży, w której potrzebujesz dodatkowych rąk w wysokim sezonie, możesz liczyć na sumienną pracę tych ludzi.

Pracownik sezonowy z Uzbekistanu jest bardzo wysoce zmotywowany. Chce pracować dużo, nawet najwięcej, jak się da. Bo we własnym kraju czeka na niego bezrobocie, a kolejna „wycieczka” do Polski będzie go niemało kosztowała. Więc jest wdzięczny za możliwość zarobić i chętny niemal do każdego rodzaju prac.

Pracownicy sezonowi z Uzbekistanu – dlaczego warto

Oprócz wysokiej determinacji, pracownik sezonowy z Uzbekistanu cechuje się zaskakującą kulturą pracy. Jest odpowiedzialny, otwarty na nowe zadania, uczciwy i miły w obejściu zarówno z pracodawcą, jak i z kolegami.

Uzbecy szanują swoje tradycje, ale równie dobrze szanują zwyczaje miejsc, w których wypadło im się zagościć. Więc współpraca z nimi przebiega naprawdę bardzo przyjemnie. Porozumieć się też można, gdyż znają co najmniej język rosyjski, a niektórzy już mają też nieco doświadczenia pracy w Polsce.

Jedynym „ale” mogłyby być większe papierologiczne kłopoty z legalnym zatrudnieniem osoby spoza Unii Europejskiej. Ale mamy na to „ale” swoje własne inne „ale”: robimy tę pracę za Ciebie, oferując już w pełni przygotowanego robotnika.

Wystarczy zadzwonić do nas lub zamówić rozmowę (patrz w prawy górny róg witryny). I z pewnością razem znajdziemy dla Ciebie najlepsze z dostępnych rozwiązań.